Kelly Brook v sandálkách na projížďce Londýnem

Ať už se britská modelka a herečka Kelly Brook objeví kde chce, vždycky se ocitne v obležení fotografů s výkonnými objektivy. Může za to především její postava typu „přesýpací hodiny“, díky které se všechny vychrtlé androgynní modelky mohou jít zahrabat. A co teprve ty nohy!

Naposledy je Kelly ukázala při slavnostním zahájení London Sky Ride, volnočasového cyklistického průjezdu Londýnem. Mimochodem to je velmi chvályhodná akce, která si klade za cíl dostat do ulic britských měst milion cyklistů, kteří by tak denně udělali něco pro své zdraví.

Kelly Brooke absolvovala společně se starostou Londýna úvodní ceremoniál a pak sama statečně usedla na červené kolo v retro designu. Proč statečně? Stačí se podívat na její roztomilé růžové minišaty a páskové sandálky na dvanácticentimetrovém podpatku

Snažit se v něčem takovém zabrat do pedálů je samozřejmě naprostý nesmysl. Ze spousty fotografií, na kterých Kelly s výrazem naprostého odevzdání balancuje na jedoucím kole, jsme tedy raději vybrali jen ty „pózovací“, případně čirou náhodou povedené. Tohle doma nezkoušejte! :-)