7 párů eko sandálků pro vegany a milovnice zvířat

Jestli si myslíte, že mít ráda zvířata znamená rozloučit se s krásnými botami, vyvedeme vás z omylu. Na americkém trhu se každým rokem stále častěji objevují boty vyrobené bez použití pravé kůže a s nálepkou fair-trade. Tyto „veganské“ boty a doplňky jsou stále populárnější, jak přibývá více eticky smýšlejících lidí.

Ukážeme vám sedm úžasných sandálků pro letošní letní sezónu – všechny ve veganském stylu, takže bez újmy na zvířecím zdraví. Nejen že jsou tyhle krásné botičky 100% etické, ale jsou opravdu sexy základem pro výraznou letní pedikúru.

Inspirujte se a buďte eko!

Sandálky Kastra, značka Neuaura – juta, umělá kůže a kovové cvočky na ozdobu, neboli něžné „gladiátorky“ do víru velkoměsta.

Sandálky Finn na platformě, značka Cri de Coeur – tak trochu country a tak trochu rock n' roll. Jsou vyrobeny v Los Angeles z nezávadného polyuretanu, deseticentimetrová platforma je z certifikovaného ekologického dřeva.

Sandálky Sydney, značka Olsenhaus – napůl sandály a napůl kotníkové boty se zipem na patě pro rychlé vklouznutí. Malý klínek působí velmi sofistikovaně. I tento pár, jako ostatně vše od značky Olsenhaus, je vyrobeno pouze z materiálů s respektem ke zvířatům.

Sandálky Brahmi, značka Neuaura – nádherné zlaté páskovky vyniknou na opálených nožkách – jako pro Kleopatru! Navíc jsou férově vyrobeny v Brazílii.

Sandálky Amy T., značka Novacas – „novacas“ v překladu ze španělštiny znamená „žádné krávy“. Jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných syntetických materiálů a férově.

Sandálky Karma Dress, značka Big Buddha – velmi stylové placky, které se dají běžně nosit přes den po městě, ale zapůsobí i na večerním romantickém rendez-vous díky zlatavému lesku.

Sandálky Korral, značka Madden Girl – chodidla v kleci, ve šněrovačce, v košíku… Ať evokují cokoli, nohy v nich vypadají nekompromisně sexy!